samorządowe

Wiadomości z Powiatu

Studniówka w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu

powiększ tekst A A A

W sobotę 23.01.2010r. w sali gimnastycznej ZSP w Brniu, odbył się trzeci bal studniówkowy wśród szkół ponadgimnazjalnych naszego powiatu. Tradycyjnie w studniówce uczestniczyli uczniowie klas czwartych technikum budowlanego oraz technikum agrobiznesu, jak również grono pedagogiczne i zaproszeni goście.
Zaproszenie na tegoroczną studniówkę do Brnia przyjął Starosta Dąbrowski Wiesław Krajewski, który skierował do uczniów życzenia miłej, pełnej niezapomnianych wrażeń zabawy. Starosta życzył również maturzystom, aby wyniki na majowym egzaminie dojrzałości były dla wszystkich powodem do radości i satysfakcji z nauki.

Bal rozpoczął się o godzinie 19 częścią artystyczną, przygotowaną przez uczniów klas czwartych, w której padły słowa podziękowania dla dyrektora Jarosława Boryczka, oraz dla wychowawców: Mirosława Panka i Krzysztofa Kozaczka.

Następnie słowami dyrektora szkoły „Poloneza czas zacząć", studniówka została oficjalnie rozpoczęta.
Tegoroczni maturzyści sami przygotowywali wystrój sali gimnastycznej, holu, korytarzy oraz innych pomieszczeń w których przebywała młodzież, nauczyciele i rodzice. W projekcie i wykonaniu dekoracji pomocą służyli dyrektor szkoły, wychowawcy oraz rodzice uczniów.
Młodzież bawiła się do białego rana, mile wspominając szalone, studniówkowe chwile.

Opracowanie: ZSP Breń